Slávek Klecandr a Oboroh 2011

Nové fotky z listopadového koncertu Oborohu

18. listopadu 2011 v 20:01 | L.
Ve fotogalerii najdete nejnovější fotografie Martina Myslivce z listopadové Třináctky. Děkujeme autorovi!

Legendární Oboroh hostem listopadové Třináctky

17. října 2011 v 17:13 | Lucie
Legendární Oboroh hostem Třináctého na třináctce

Letošní poslední díl koncertního cyklu Třináctého na třináctce, do kterého si východočeský písničkář Slávek KLECANDR zve rozličné hudebníky, se chystá na listopad.Hostem večera bude Slávkova domovská skupina OBOROH, která poprvé v Praze představí své zatím poslední album s jednoduchým názvem Žalmy III.


Koncert se koná v neděli 13. listopadu 2011 od 19.30 v Komunitním centru sv. Prokopa na Slunečním náměstí v pražských Nových Butovicích (metro Hůrka), vstupné je dobrovolné a vstup bezbariérový. Večer finančně podpořilo Ministerstvo kultury, Nadace Život umělce a Nadace Českého hudebního fondu a MČ Praha 13. Doporučujeme si rezervovat místa, a to do 12. 11. na mailové adrese 13na13@centrum.cz. Více informací najdete na www.trinactnatrinact.blog.cz.

Petr Střešňák v Perspektivách KT o Slávkovi Klecandrovi píše: "Zvláštní pozornost si zasluhují jeho texty. Právem lze hovořit o rockové poezii, o současné poezii. Klecandr básnivým jazykem, srozumitelným ovšem, bez houštin "neprůchodných" metafor, předkládá příběhy a pocity dnešního člověka. Texty jsou plné tázání a tísní, nesklouzávají však do dekadentních či nihilistických poloh, naopak - prosvítá v nich zakoušená oprávněnost křesťanské naděje."
A o celé skupině: "Skupina Oboroh existuje již téměř dvacet let. Pro jedny je to "jasná klasika", pro mnoho potenciálních posluchačů je však stále neobjevená."
Přijďte si tedy poslechnout "klasiku" či objevit "neobjevené". A třeba i zjistit, co se skrývá pod zvláštním názvem tohoto pozoruhodného muzikantského seskupení...


 
 

Reklama