Slávek Klecandr a Jen tak tak

Třináctka květnová folková

15. května 2013 v 17:22 | Lucie
Jihočeské folkové sdružení Jen tak tak bylo hostem písničkáře Slávka Klecandra v pondělí 13. května. Tříčlenný soubor s ne zcela řadovým instrumentářem (kytara, akordeon, saxofon) sice patří do mainstreamu svého žánru, dokáže však posluchače potěšit dobře a s chutí zahranou muzikou i sympatickou skromností a upřímností své pódiové prezentace.

Hostitel Slávek Klecandr zase své příznivce potěšil recitálem, zahrnujícím "best of" písně z jeho repertoáru. Příští Třináctka nás čeká až na podzim, více najdete na www.trinactnatrinact.blog.cz. Poděkování za podporu koncertů patří Městské části Praha 13 a Nadaci Život umělce. (Petr Linhart)

Momenty z večera zachyceny objektivem Martina Mysllivce najdete v tomto fotoalbu. Děkujeme!

Květnová Třináctka s kapelou Jen tak tak

3. května 2013 v 16:19 | Lucie
Srdečně zveme na poslední předprázdninový koncert z cyklu "Třináctého na třináctce". Slávek KLECANDR tentokrát pozval jindřichohradeckou folkovou skupinu Jen tak tak. Koncert se koná v pondělí 13. května 2013 od 19.30 v Komunitním centru sv. Prokopa na Slunečním náměstí v pražských Nových Butovicích (metro Hůrka). Doporučené vstupné 100 Kč, bezbariérový vstup.Koncert finančně podpořili: MČ Praha 13, Nadace život umělce a Nadace Český hudební fond. Místa si můžete rezervovat do 12. května na mailu 13na13@centrum.cz.


 
 

Reklama