Slávek Klecandr a Jakub Noha

Novinky na webu i jinde

28. září 2012 v 17:12 | Lucie
Přibyly zde nové fotografie ze zářijové Třináctky s Jakubem Nohou. Za výborné snímky děkujeme Martinu Myslivcovi.

V archivu webu České televize najdete záznam pořadu Uchem jehly - setkání evangelického faráře Pavla Klineckého s hudebníkem Slávkem Klecandrem.

Zářijová Třináctka - host Jakub Noha

5. září 2012 v 13:41 | Lucie
Srdečně zveme na čtvrtý letošní koncert z cyklu "Třináctého na třináctce". Slávek KLECANDR si tentokrát opět pozval hudebního hosta, kterým bude písničkář Jakub NOHA, jehož tvorba se pohybuje na pomezí folku, blues a rocku.

Koncert se koná ve čtvrtek 13. září 2012 od 19.30 v Komunitním centru sv. Prokopa na Slunečním náměstí v pražských Nových Butovicích (metro Hůrka). Doporučené vstupné 100 Kč, bezbariérový vstup. Koncert finančně podpořila MČ Praha 13, Nadace život umělce a Nadace Český hudební fond.

Pozvat své přátele můžete také přes Facebook, pozvánku najdete na adrese

Místa si můžete rezervovat na mailu 13na13@centrum.cz.

Jakub Noha o své tvorbě v rozhovoru s Milanem Tesařem pro radio Proglas říká: "Když se podaří, aby text měl děj, je to myslím pro posluchače přístupnější, a tedy asi i lepší. Já tam děj nepotřebuju mít, mně stačí metafora, ale podaří-li se něco dějového, mám z toho obvykle radost. Nejlepší je asi "dějová metafora". Pro mě jsou teď písničky ze všeho nejvíc taková kukátka do krajiny duše nebo srdce. Jak kdo chce."


 
 

Reklama