Slávek Klecandr a A. Kubát & M. Trchová

Dubnová Třináctka s písněmi Zuzany Navarové

15. dubna 2015 v 10:50 | Lucie H.
Slávek Klecandr uvedl dubnový večer koncertního cyklu Třináctého na třináctce v Komunitním centru sv. Prokopa dvěma velikonočními písněmi a v jeho vstupním recitálu zaznělo i další milé překvapení - píseň Prosba od kolegy z kapely Oboroh Romana Dostála z jeho čerstvě vydaného sólového alba Více světla, více stínů.
Pražská malířka a písničkářka Martina Trchová propojila svůj talent s brněnským kytaristou Adamem Kubátem v pozoruhodném projektu připomínajícím život a tvorbu předčasně zesnulé zpěvačky, textařky a skladatelky Zuzany Navarové. Zuzaniným písním vdechli nový život skvělou interpretací, která nepostrádala ani kus autenticity, ani kus potřebného nadhledu. Velká radost pro publikum, velká radost i pro samotné interprety.

Poděkování za podporu koncertů patří Městské části Praha 13, Nadaci Život umělce a Nadaci Český hudební fond.

Třináctka a vzpomínka na Zuzanu Navarovou

13. března 2015 v 20:00 | L.
Třináctého na třináctce vzpomene na Zuzanu Navarovou

Srdečně zveme na třetí koncert z cyklu "Třináctého na třináctce" v roce 2015, kam si i tentokrát Slávek Klecandr pozval hudební hosty.

Pražská malířka a písničkářka Martina Trchová a brněnský kytarista Adam Kubát spojili své síly v pozoruhodném projektu připomínajícím život a tvorbu předčasně zesnulé zpěvačky, textařky a skladatelky Zuzany Navarové. Během večera zazní její písně nejen ze slavných období spolupráce se skupinami Nerez a Koa, ale také autorčina tvorba raná i pozdní.

Koncert se koná v pondělí 13. dubna 2015 od 19.30 v Komunitním centru sv. Prokopa na Slunečním náměstí v pražských Nových Butovicích (metro Hůrka). Doporučené vstupné 100 Kč, bezbariérový vstup. Večery dlouhodobě podporuje Ministerstvo kultury ČR, MČ Praha 13, Nadace Život umělce a ČHF. Doporučujeme rezervaci míst, a to do 12. 4. na mailu 13na13@centrum.cz.
Foto: René Volfík 
 

Reklama