Říjnová Třináctka se zahraničním hostem

12. září 2013 v 17:07 | Lucie |  Slávek Klecandr a John de Jong 2013
Letošní první poprázdninové pokračování koncertů z cyklu Třináctého na třináctce, do kterého si východočeský písničkář a frontman skupiny Oboroh Slávek KLECANDR zve rozličné hudebníky, bude velkým hudebním požitkem. Hostem večera bude po třech letech britský písničkář John de JONG. Jemná a klidná hudba s hlubokými texty, to je jeho svět. Svou kariéru zpěváka a textaře začal John v evropských klubech a kavárnách. Jako originální hráč na akustickou kytaru s jedinečnou příchutí blues, folku a klasických stylů inspirovaných prvky Bruce Cockburna, Erica Claptona, Paula Simona a Jamese Taylora se stal brzy žádaným interpretem. V Čechách již vystupoval několikrát, např. na festivalech Colours of Ostrava či VOX.

Koncert se koná v neděli 13. října 2013 od 19.30 v Komunitním centru sv. Prokopa na Slunečním náměstí v pražských Nových Butovicích (metro Hůrka), vstupné je dobrovolné a vstup bezbariérový.

Tento večer finančně podpořila MČ Praha 13 a Nadace Život umělce.

Aktualizace: 13. 10. 2013, 13:00
kapacita sálu je naplněna zhruba z poloviny, jste tedy dnes večer vítáni i bez předchozí rezervace!Foto: Martin Myslivec. Více fotografií téhož autora z koncertu Johna de Jonga v Komunitním centru před třemi lety najdete zde.

John de Jong objektivem České televize:


Jeden z klipů Johna de Jonga:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama