Lednová Třináctka s Jardou Svobodou z Trabandu

7. ledna 2013 v 10:24 | Lucie |  Slávek Klecandr a Jarda Svoboda
Třináctého na třináctce hostem Jarda Svoboda z Trabandu

Srdečně zveme první koncert z cyklu "Třináctého na třináctce" v roce 2013. Slávek KLECANDR si tentokrát opět pozval hudebního hosta, kterým bude zpěvák a hudebník Jarda SVOBODA, známý z populární skupiny Traband. Vystoupí s novým sólovým programem v doprovodu harmonia. Koncert se koná v neděli 13. ledna 2013 od 19.30 v Komunitním centru sv. Prokopa na Slunečním náměstí v pražských Nových Butovicích (metro Hůrka). Doporučené vstupné 100 Kč, bezbariérový vstup. Koncert finančně podpořili: Ministerstvo kultury ČR, MČ Praha 13, Nadace život umělce a Nadace Český hudební fond. Místa si můžete rezervovat na mailu 13na13@centrum.cz. Více informací najdete na webových stránkách http://www.trinactnatrinact.blog.cz.Jarda Svoboda v rozhovoru pro časopis Sedmá generace říká:
Já si hlavně nemyslím, že by existovaly nějaké nové filosofické koncepty. Podle mého jsou jen dva, které se v různých obměnách a aktualizacích objevují v každé době. Jeden říká: člověk je střed vesmíru a pán světa, druhý tvrdí: je tu něco mnohem většího, co nás přesahuje. Já osobně jsem přesvědčený o tom druhém, a to "něco mnohem většího" nazývám nemoderně a postaru: Bůh, s velkým B, prosím!

Napsali o Slávkovi Klecandrovi: "Zvláštní pozornost si zasluhují jeho texty. Právem lze hovořit o rockové poezii, o současné poezii. Klecandr básnivým jazykem, srozumitelným ovšem, bez houštin "neprůchodných" metafor, předkládá příběhy a pocity dnešního člověka. Texty jsou plné tázání a tísní, nesklouzávají však do dekadentních či nihilistických poloh, naopak - prosvítá v nich zakoušená oprávněnost křesťanské naděje." Petr Střešňák, Perspektivy KT 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama