Bluesman Jan Spálený hostem Slávka Klecandra

25. srpna 2010 v 11:28 | L. |  Slávek Klecandr a Jan Spálený
Bluesman Jan Spálený hostem Slávka Klecandra


První poprázdninové pokračování koncertů z cyklu Třináctého na třináctce, do kterého si východočeský zpěvák a kytarista, zakladatel kapely Oboroh Slávek KLECANDR zve rozličné hudební hosty, se chystá na září.

Tentokrát bude hostem večera hudební dramaturg a moderátor, zpěvák, skladatel, textař a multi-instrumentalista, s Petrem Kalandrou zakladatel slavného ASPM, bluesman Jan SPÁLENÝ za doprovodu Michala Gery a Filipa Spáleného.

Koncert se koná v pondělí 13. září 2010 od 19 hodin v Komunitním centru sv. Prokopa na Slunečním náměstí v pražských Nových Butovicích (metro Hůrka), vstupné je dobrovolné a vstup bezbariérový.

Tento večer finančně podpořila Nadace Život umělce.

Napsali o Janu Spáleném:
" ...písničky Jana Spáleného považuji za jedny z nejlepších které u nás kdy vznikly - po stránce muzikantské, pěvecké, skladatelské, textařské..."
Ondřej Bezr, redaktor IDNES.CZ

" ...Jan Spálený, jeden z nejdůvěryhodnějších českých muzikantů - vypravěčů..."
Milan Tesař, Radio Proglas

Napsali o Slávkovi Klecandrovi:
"Zvláštní pozornost si zasluhují jeho texty. Právem lze hovořit o rockové poezii, o současné poezii. Klecandr básnivým jazykem, srozumitelným ovšem, bez houštin "neprůchodných" metafor, předkládá příběhy a pocity dnešního člověka. Texty jsou plné tázání a tísní, nesklouzávají však do dekadentních či nihilistických poloh, naopak - prosvítá v nich zakoušená oprávněnost křesťanské naděje."
Petr Střešňák, Perspektivy KT


Místa je možné si rezervovat do nedělní půlnoci 12. 9. na mailové adrese 13na13@centrum.cz. Více informací najdete na www.trinactnatrinact.blog.cz .

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama