Třináctého na třináctce podesáté

19. listopadu 2008 v 19:19 | L. |  Slávek Klecandr a Jiří Černý
Možná jste na některém koncertě z tohoto cyklu nepravidelně pravidelných setkávání s hudbou třináctého dne v měsíci už byli. Pak víte, že hostitelem pořadu "Třináctého na třináctce" je zpěvák a kytarista Slávek Klecandr, lídr dnes již legendární křesťanské folkrockové kapely Oboroh, se kterým pokaždé vystoupí nějaký hudební host či hosté.


Stejně tomu bude i v sobotu 13. října, a přesto se bude tento večer od předešlých devíti lišit. I tentokrát půjde o setkání hudební, i když pozvaným není zpěvák ani instrumentalista, ale renomovaný novinář a hudební kritik a publicista Jiří Černý. Ten se s námi prostřednictvím svého poslechového pořadu "O Indiánkách, cajunu a blues" podělí o své zážitky z hudebního festivalu ve Washingtonu. Druhou půli večera pak tradičně vyplní hostitel svým recitálem.


Stalo se už tradicí, že v tomto komponovaném večeru se najde čas i na popovídání u šálku čaje či kávy, a i tentokrát jsou pozváni naši přátelé z Diakonie Stodůlky, aby prezentovali výrobky svých dílen. Neméně srdečně jste zváni i vy, milí čtenáři těchto řádek. Na viděnou s vámi v Komunitním centru o sedmé hodině večerní 13. října se těší Lucie Haschková

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama