13. listopad 2008 - Slávek Klecandr a Luboš Pospíšil

17. listopadu 2008 v 23:27 | Lucie |  Slávek Klecandr a Luboš Pospíšil
Luboš Pospíšil v pořadu Slávka Klecandra "Třináctého na třináctce"

Chystá se poslední letošní pořad z cyklu koncertů Slávka KLECANDRA, do kterého si tento východočeský písničkář, kytarista a lídr skupiny Oboroh, zve rozličné hudební hosty. Tentokrát, ve čtvrtek 13. listopadu 2008 od 19 hodin hostem bude zpěvák Luboš POSPÍŠIL, známý též ze skupiny 5P či v minulých letech z C & K Vocalu.

Koncert se koná v Komunitním centru sv. Prokopa na Slunečním náměstí v pražských Nových Butovicích (metro Hůrka) a vstupné je dobrovolné.

Místa je možné si rezervovat do 12. 11. na mailové adrese 13na13@centrum.cz.
¨
Napsali o Slávkovi Klecandrovi:


Zvláštní pozornost si zasluhují Klecandrovy texty. Právem lze hovořit o rockové poezii, o současné poezii. Klecandr básnivým jazykem, srozumitelným ovšem, bez houštin "neprůchodných" metafor, předkládá příběhy a pocity dnešního člověka. Texty jsou plné tázání a tísní, nesklouzávají však do dekadentních či nihilistických poloh, naopak - prosvítá v nich zakoušená oprávněnost křesťanské naděje.
Petr Střešňák, Perspektivy KT

A když se vám někdy podaří slyšet Slávka živě a samotného, budete překvapeni, kolik muziky dokáže ještě dnes jeden člověk s kytarou udělat.
Milan Tesař, redaktor radia Proglas


Napsali o Lubošovi Pospíšilovi:


Luboš Pospíšil zdánlivě není hypervýkonným tvůrcem, za čtvrtstoletí své sólové kariéry natočil - včetně novinky Příznaky lásky - "jen" osm řadových alb. Jistá autorská střídmost se mu však stoprocentně vyplácí, protože v jeho diskografii nenarazíte na jediný vyložený umělecký přešlap.

Petr Korál, hudební publicista

Se svým naléhavým přednesem nemá u nás mezi zpěváky konkurenci.

Leoš Kofroň, hudební publicista

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama